OKAN GRUBU'nun 1987 yılında                    küçük bir imalat atölyesi olarak   İstanbul'da atılan ilk temellerinin   üzerinde şimdi 3,500 m2'lik   kapalı   alanda 245'e varan ürün çeşidi/son   teknoloji ile TSE imalat Yeterlilik   Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi,   TSEK Kalite Belgesi ve OKAN GRUP    firma garanti belgeli ürünlerinin   başarısı yükselmektedir.

           

  

 

          

 

 


 Bugün OKAN GRUBU, teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri "Teknoloji gizli  kalamaz, hep öncüyüz" temel prensibi ile dünyanın en iyi teknolojisini kullanıp  sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerini Dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.

 Kaliteli sağlam ve TSE - CE - ISO belgeli  malzemeleri ürünlerinde kullanan OKAN GRUBU  istanbul Bayrampaşa'daki Fabrikası'nda en son  teknolojiyi kullanarak çağın teknolojisi ile üstün  çalışma gücünden yararlandığı ürünlerini  sektörünün ve insanlığın hizmetine sunmaktadır.Çekirdekten sektörün içinde olan OKAN GRUBU ve bünyesindeki KLIMAKS şirket yöneticileri yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'ii yıllara ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine ve insanlığa sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdüren OKAN GRUBU ve KLIMAKS MAKINA SANAYi 30'dan fazla ülkeye ihracatı. yurtiçinde en çok tercih edilen marka olma özelliği, TSE belgesi, AR-GE departmanı, yaygın servisi ve bol yedek parçası ile yarınlara ümitle bakmaktadır.

 

 

                                    ANA SAYFA          ŞİRKET PROFİLİ             ÜRÜN GRUPLARI            İNSAN KAYNAKLARI            İLETİŞİM
© 2007 climaxpressing. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Desing : : www.prizmamedya.com